top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn

Farklı Bir Açıdan Bakalım Mı?

Anksiyete

 Korku ile yüksek heyecan arasındaki farkı tanımlayabiliyor musunuz? Bunu ayırt edemeyen insanların anksiyete şüphesine düşmeleri oldukça doğal. peki nasıl ayırt edeceğiz bu iki duyguyu? Çoğu anksiyete bozukluğunun, uzun süren bir depresyonun ardından atağa kalktığını biliyor muydunuz? Peki yalnızca doğru nefes almayı öğrenerek, çoğu panik atak hastasının kendi şifalarını yarattıklarını söylesek? Nefes bu denli önemliyken, yalnızca sakinleştiricilerle yetinmeyin. İleriki yaşlarda kronik bir hal almadan, anksiyetenizi kontrol edebilecek bilinçliliği kazanmayı hep birlikte araştıralım. Daha sağlıklı bir gelecek ve daha farkındalıklı bir bugün yaratmak için, tüm hizmetlerimiz ve ekibimizle size destek vermeye hazırız.
 

Gölge
Performans Sanatı

Depresyon

Mutsuz ve ağır hissetmek bir ruhsal bozukluk mu? Yoksa çevremizden etkilenmeye fazla mı açığız? Depresyon tanısıyla yaşayan insanların çoğunun empat özellikler taşıdığını biliyor muydunuz? Çoğu zaman öğrenmeleri gereken, sadece kendilerini dışarıdan gelen enerjilere ne zaman açıp, ne zaman kapatacaklarına karar vermek ve bunu yapacakları araçları, yöntemleri öğrenmek. Şimdiye dek dışarıya kapalı olmanız, yalnızca özdeğerden ötürü ise? Bu sadece kendinize olan sevginizden ise? Alanınızı korumak ve seçimlerinizde bilinçli, özgür bir tavır, karakter yaratmak üzere size seanslar ve eğitimler vermeye gönüllüyüz. 

Yer: SEA Valley Hotel - Kabak Koyu / FETHİYE

Bağımlılık

Bağımlılık denildiğinde akla ilk gelen, sigara, alkol ve uyuşturucular olmakla beraber, aslında işkoliklik ve ilişki bağımlılıkları da aynı kategoride değerlendirilmelidir. Bir bağımlılığın yerine, başka bir bağımlılık geliştiren ego, aslında en derinde tek bir korkuyla hareket eder; Özgürlük. Birey olmak ve hür seçimler yapmak, ilerde olaşacak sorunların hepsinin sorumluluğunun size ait olması demektir. Hanginiz  buna hazırsınız? Eskiye ait, hata karşısında suçlanma refleksinizi bırakmak ve daha şefkatli bir otorite yaratmak mümkün. Gelin kendiniz ve sevdiklerinizle, ihtiyaçlarınızdan ötürü değil, gerçek bir sevgi bağı ile birlikte olmanın yollarına bakalım. Bağımlı olmadan, bağ kurmayı öğrenmek için, bizden destek alabilirsiniz. 

bottom of page