top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn

Access The Bars 

(Bireysel - Bilinçaltı Temizliği)

Başınızın etrafında bazıları akupunktur hattına ait, bazıları eterik bedeni harekete geçiren 32 adet noktayı aktive ederek, sizin hiç bir çaba sarf etmenize ihtiyaç olmada, kolayca hayatınıza alıp kabul etmek istediklerinize engel olan blokajların etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

  • Temel Access Bars Temizliği 

 

Başınıza temas edilerek uygulanır. Sıkışık, baskı altında, fazla çalışmış ya da harekete geçemeyen enerji alanları dengelenir. Sakin, daha net görüşe sahip ve özgüvenli bir ruh hali kazandırır.

 

  • Beden Prosesleri (Bölgesel Lokal Uygulamalar)

 

Vücut üzerinde özellikle ihtiyaç duyulan bir uzuv-bölge için spesifik çalışmamızı sağlayan Access Beden Prosesi Uygulaması, seçilen bölgelerde sıfırlama, hafiflik, yeniden yapılanma sağlar.

 

  • Biomimetik & Biomimetrik Kopyalama Temizliği 

 

Ebeveynlerden veya atalardan gelen olumsuz ruhsal - bedensel aktarımların farkına varılması ve kaygı, atalet, öfke gibi iletişimde sorun yaratan enerjilerin sıfırlanması için uygulanan bir çalışmadır. En özgür ve orijinal halinize ulaşmanızı destekler. Kopyalama yapmadan kendi yaratıcı enerjinizle an’ı yönetmenizi, üretmenizi ve iletişim kurmanızı sağlar.


 

  • Enerji Temizliği

 

Bireysel Enerji Temizliği: 

 

Kişisel tarihinizin ve duygusal olarak güçlü olamadığınız alanların analiz edilmesi ile başlayan bir seanstır. Merkezinizde kendi enerjinizle kalmayı ve sınır çizmeyi öğrenmenizi sağlar. Sizin enerjinizden beslenenleri kolayca fark edip ve gönderebildikçe hayatınızdaki enerji kaçakları tamir olur ve asıl yapmak istediklerinize odaklanmanız ile öz değer duygunuz yükselir.  

 

Mekan Temizliği:  

 

Mekanlardaki enerjiyi canlandırmak için, kokular, Tibet kaseleri, sembol dili ve Feng Shui gibi binlerce senelik Uzak Doğu  felsefelerinden yararlanarak yapılan bir bereket artırma uygulamasıdır. Özellikle daha önce mekanı kullananlar olduysa, yeni alanınıza sıfırlanmış, canlı, huzurlu bir enerji ile giriş yapmanızı destekler. 

bottom of page