top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn

Bireysel Seanslar

Kendimizi tanıyarak, derinlerdeki kendimizi keşfederek, daha huzurlu daha bilinçli bir yaşam sürdürmemiz mümkün!

 

Günümüzde dengeli bir beden, zihin ve yaşam enerjisine sahip olmak için yararlanabileceğimiz pek çok yöntem var. Nefes Terapi, Yin Yoga, Resim Terapi, Bioenerji, Access The Bars… bunlardan sadece birkaçı.

 

Her yaşa ve duruma uygun çeşitlilik gösteren bu yöntemler, sadece stresten yorulduğumuzda ya da depresyona girdiğimizde değil; hayatımızın içinde birer alışkanlık haline gelerek; strese, zihin karmaşasına, bedensel ve enerjitik sıkışıklıklara hiç mahal vermeden, neşeyle, hafiflikle, dolu dolu bir yaşamın kapısını aralamamızı sağlar.

 

Limitsiz, yargısız, özgür, sağlıklı bir birey olma yolunda bedensel ve ruhsal gelişiminizi bir mentor eşliğinde sürdürmemiz, düşük frekanslarda kaldığımızı hissettiğimiz anlarda daima olduğumuzdan yüksek bir frekansa uyumlar.

 

Bireysel seanslarda kendi merkezimizde kalmamız daha kolay olacağı için, teke tek paylaşmak istediğimiz özel bir konulara kolaylıkla imkan sağlar. Böylece spesifik olarak seçilmiş bir odak noktası üzerine yoğun şekilde çalışılır ve şifalanma süreci hızlanır. 

 

Günümüzün yoğun, baskı dolu her an değişkenlik gösteren ve bu durumu yönetmeye çalıştığımız iş yaşantısının; yaşam kalitemizde yarattığı negatif durumları, kişiye özel hazırladığımız yöntemlerle bireysel danışmanlık desteğiyle disipline ediyoruz.

 

Şifanız bol olsun!

bottom of page