top of page

Akasya Yoga & Wellness Festivali

Yaz tatili sonrası yeni döneme zihinsel sadelik ve huzurla giriş yapmak isteyen yoga tutkunları 8-9 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Yoga & Wellness Festivali’nde buluşacaklar. Bu festivalin içinde yok yok! Elbette biz de varız. Ses Meditasyonuyla Tibet çanaklarının, kristal kaselerin. şamanik ritimlerin şifasını Yin Yoga ile birlikte alıp arınmak, özgürleşmek isteyen herkes için Cenk Güçbilmez ve ben Rüzgar Güliz sizleri bekliyor olacağız. 
İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Akasya, kış mevsimine enerjik bir ruhla hazırlanmak isteyenleri Yoga & Wellness Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Festival, Yoga Vakfı ve Hindistan Konsolosluğu iş birliği ile gerçekleştirilecek. İki gün boyunca 10:30’da başlayacak etkinlikler, yoga teori ve uygulamaları, dinletiler, atölyelerle 20:00’a kadar devam edecek. 
Ses Meditasyonu & Yin Yoga için ders saatimiz 11:45 olacak. Yoga Vakfı elbette sadece bununla kalmadı, her festivalde olduğu gibi 20:00’dan itibaren sürpriz konserler başlayacak. Çocukların da unutulmadığı organizasyonda, minikler festival boyunca eğlenceli ve renkli aktivitelerle dolu bir gün yaşayacak.
Festival, tüm misafirler için ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.
Matını al Gel! 

Rüzgar Güliz

Yin Yoga Eğitmeni

Nefes Terapisti

Access Bars P&F 

Cenk Güçbilmez

Ses Meditasyonu Uzmanı

Ses Terapisti 

Müzisyen

bottom of page