top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn
Dönüştürücü Nefes Terapi

Bir ekip halinde alınan bu çalışma; uyum, denge ve anlayışın hakim olmasını engelleyen blokajları kaldırmayı hedefler. Uzak Doğu’da bilinen orijinal adı ile Prana yani nefes çalışmaları; zihinsel netlik, fiziksel performans ve ruhsal dengede ideali yakalamak için keşfedilmiş en pratik yöntemlerden biridir. Bütünleyici Nefes Çalışması üç ana huzursuzluk yaratan bilinçaltı kodunun hangisine sahip olduğumuzu keşfetmemizle ilgili bir çalışma ile işe başlar. Uyumsuzluk kendi hayatlarımız, akışlarımızda nerelerde mevcut bunlar tespit edilir. Kendimize dönüp, bizi rahatsız eden durumların bizdeki yansımalarına ışık tutacağımız bu koçluk çalışmasından sonra, yeni ve özgün ne istiyoruz? Bunlar belirlenip somutlaştırılır.

 

Seminer ve nefes seansı olarak bu çalışmanın toplam süresi 3 saattir.


 

Dönüştürücü Nefes Çalışması ile Kazanımlar:

 

  • Daha özgüvenli ve özgür bir bilince geçmemizi sağlar. 

  • Farkında olduğumuz ve/veya olmadığımız, yaşam enerjimizi emen blokajları giderir ve hizamızı hızlıca olması gereken yere geri getirir. 

  • Fiziksel seviyede ise diyaframımızı aktif bir şekilde kullanmayı bize öğreten bu eşsiz çalışma, nefes farkındalığı ile yaşamayı keşfetmemizi ve anın içinde daha keskin görüş, daha güçlü öngörü kazandırırken, kıtlık bilinci taşıyan kodları da dönüştürerek bereketi artırır ve bolluk bilincine ait seçimler yaratmamızı sağlar. 

  • Deforme olmuş, verimsiz düşünce kalıplarını yeniler, hayatın içinde tam mevcut olarak üretimde bulunmanın, birlik olmanın neşesini ve keyfini yeniden yaratır. 

bottom of page