top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn

Farklı Ebeveynlik
(Ebeveynlikte Enerji Okuması)

Çocuğunuzla olan iletişiminiz bilinçaltı kayıtlarınızı devreye sokarak, sizin ebeveynlerinizle bir zamanlar yaşadığınız deneyimleri tetikler. Örnek verecek olursak, “annem gibi evhamlı olmamak, babam kadar iyi olabilmek, yaşadığım x deneyimi çocuğuma yaşatmamak…” vb. güncel enerji akışını bloke eden eski kayıtlardan hareket etme refleksiniz olabilir.

 

Ancak çocuğunuz siz değilsiniz ve görsel mi, işitsel mi, kinestetik mi bir kişilik yapısının ağır bastığını bilmeden çocuğa kendi deneyimlerinizin gözlüğünden ulaşmaya çalışmak, onlara ileride yaşayacakları ruhsal zayıflıklar ve özgüven eksiklikleri olarak geri dönecektir. Bu sebeple ebeveyn-çocuk iletişimi gözlenerek bir enerji okuması yapılması uygun olacaktır.

 

 

Bu okuma (analiz) yapılırken, çocuklar hiçbir şekilde kendi yaşam ve oyun ortamlarının dışına çıkarılmaz. Bir kuruma davet edilmez. Kendisinde bir düzeltilmesi gereken bir hata olduğu izlenimine kapılmasının önüne geçilir. Seans ilk bir saat çocuk anne baba ya da bu zaman yaratılamıyorsa ebeveynlerden bir tanesi ve çocuk olmak üzere sohbet ve misafirlik konseptine uygun olarak gerçekleştirilir. Daha sonra bir saat ise ebeveyn(ler) ile çocuğun yanından ayrılarak gözlemler ve öneriler paylaşılır. Kendilerine bir yol haritası çıkarılır ve gerekli görülürse bazı ufak pratikler verilir.

 

Ebeynlikte Enerji Okuma, sizi oluşmuş krizlerin dışına hızla çıkarır. Çünkü oluşmuş sorunlarla değil, ilişkileri güncellemekle ilgili yeni enerji ve davranış modellerini devreye sokmak ile ilgili çalışır.

 

Özgün ve kendi gibi olmasına alan tutabildiğimiz her çocuk, aile ya da toplum normlarına göre baskılanmaksızın ve onlarla da uyum içinde olmayı keşfeder. Sizler de yarının yaratıcısı olacak çocuklarınızın daha özgüvenli, farkındalığı yüksek, daha sevgi dolu bireyler haline gelmelerini desteklemek isterseniz, Farklı Ebeveynlik seansımızı talep edebilirsiniz. 

 

Bu Çalışmadaki Pratikler:

 

  • Ebeveynlerin Çocukla İletişimdeki Enerjiyi Okuma

  • Çocuğun Enerjitik ve Duygusal İhtiyaçlarını Belirleme

  • 12 Duygusal Temel ihtiyaç Hakkında Ebeveynleri Bilinçlendirmek

  • Çocuğun Materyaller Kullanılarak Baskın Olduğu Kişilik Yapısının Tespiti

  • Ebeveyn(ler) ile Birebir Değerlendirme ve Yaşam Koçluğu Hizmeti

 

Ebeveynlikte Enerji Okuması çalışmasının süresi 2 saattir.

bottom of page