top of page
CD Kapağı - Adsız Tasarım Kopyası (7).pn

Access The Bars Araçları ve Nörobilim

Accsess Consciousness The Bars ile Yaşamı Yeniden Tanımak

Accsess Consciousness The Bars bildiğiniz gibi bireysel de uygulanabilen bir araç, peki onu hiç daha geniş kitlelere, ekibinize, çalışanlarınıza uyum ve verim katmak, ya da daha bilinçli ve iyi bir yönetici olmak için kullandınız mı? 

 

Access Consciousness The Bars ile ilgili en önemli özellik; değiştirmek istediğiniz durum ve bilinçaltı kayıtları için çabuk ve etkin biçimde işe yaradıklarıdır.

 

Nörobilim ile derinleşerek öğreneceğiniz bu araçlar, hayatımızın her alanını değiştirmek için kullanabileceğimiz onlarca pratikten oluşmaktadır. Bu araçlar ayrıca şimdiye dek, özel yaşam ve iş hayatında çalışan ya da yönetici olan binlerce insanın hayatını değiştirdi. 

 

Dünya çapında ünlü enerji dönüşüm virtüözü, yazar, Kayropraktör Dr. Dain Heer’in kitaplarında ve çalışmalarında da bahsettiği Access Consciousness'ın en hızlı dönüşüm sağlayan pratiklerinden dört tanesini siz de bu eğitimde öğrenerek, hayatlarınıza kalıcı değişim ve bilinç katmaya davetlisiniz. 

Bu dört pratik çalışmanın başlıkları kısaca şöyle:


1-"Neye Hizmet Ediyor?"
Hayatınızda karşınıza çıkan her durum, kıyas, seçim, fırsat, kişi... gerçekten neden karşınızda duruyor bunu rahatlıkla anlayabiliyor musunuz? Yoksa deneyim gerçekleştikten sonra mı muhasebesini yapıyorsunuz? Olayları, sıcağı sıcağına ceryan ederken yönetebilmenizi ve yalnızca düşüncelere değil, ardındaki ihtiyaçlara da farkındalıkla bakabilmenizi sağlayan bir pratiktir. Hedefi; size enerjiyi doğru okumayı öğretmektir.


2-“Doğru soruyu sormak.”  

Herkes doğru kişiyi, doğru işi, doğru ilişkiyi ve pek çok doğruyu arıyor. Peki her evet dediğimiz seçeceğin dışında kalanlara da hayır dediğinizi farkında mısınız? Doğru cevapları aramak artık çok eski bir refleks. Bu pratikle, yeni çağa ve yeni yüzyılın bilincine adapte olma imkanı bulacaksınız. Hedefi; size nasıl doğru soru soracağınızı öğretmektir.

3-“Bu kime ait?”

Bildiğiniz gibi çocukluktan itibaren implantlar (dışardan alıp kabul ettiğimiz her bakış açısı, karar, yargı...) ile kendi kişiliğimizi ve zihinsel filtrelerimizi kazanıyoruz. Öte yandan da ayna nöronlarla, hareketleri ve ifadeleri kopyalıyoruz. Peki gerçekte en özgün halimizi nasıl gün ışığına çıkarabiliriz? Bu sorulara yanıt bulacağınız bir pratiktir. Hedefi; sizi güncel ve yaratıcı enerjinizle. uluşturmak ve size ait olmayan her şeyden özgürleşmenizi sağlamaktır. 

 

4- “Hafif / Ağır.”

Seçim. İşte bu kelime belki de hayattaki en değerli unsur. Tüm farkındalıklar doğru seçimlerin ardından bilinçli alışkanlıklara dönüşüyor. Aksi halde binlerce bilgiden biri olarak beynimizin bir köşesinde unutulmaya yüz tutuyor. Bu pratik size kararsız anlarınızda nasıl doğru yönü seçebileceğinizi cevaplıyor. Hedefi; hem bilinçli halinizi, hem de bilinçaltınızı, seçimlerinizde nasıl işlevsel kullanabileceğinizi öğretmektir.

Bu uygulamaları pratiklerin, beynin işleyişinde nasıl bir rol oynayarak, algının dönüşümüne ne tür katkılar sağladıklarını, Nörobilimin ışığında inceleme fırsatı bulacaksınız.  Eğitimin ardından seçimleriniz ve sizi seçim yapmaya iten motivasyon kaynaklarınız yeniden olumlu şekilde yapılanacaktır. 

Accsess Consciousness The Bars ile Yaşamı Yeniden Tanımak Atölyesi İçeriği

 

Atölyemiz, Accsess Consciousness The Bars'ın bilimsel olarak beynimize, duygusal bedenimize katkılarını içeren dört sade anlatımlı Nörobilim seminerinden ve her bir aracın uygulamalı pratiklerinden oluşmaktadır. Bu atölyede Nörobilim alanında master yapan araştırmacı Arda Yaman bizlerle olacaktır.

Soru cevaplara açık, yargısız, uygulamada zorunluluk içermeyen, esnekliğe sahip bir bu atölyenin süresi iki buçuk saattir.

Atölye çalışmasının bitiminde katılımcılara hayatlarında uygulamak için günlük kullanabilecekleri dört pratik uygulama verilir.  

 

Accsess Consciousness The Bars ile Yaşamı Yeniden Tanımak Atölyesi İle Kazanımlar:

 

•Zihindeki durmak bilmeyen konuşmanın önüne geçmenizi sağlar. 

 

•Yargı yerine doğru gözlemden işleyen yeni bir algıyı hayatınıza kazandırır.

 

•Size ait olmayan fikirleri, enerjileri ayırt etmeyi öğreterek, hayatınızdaki enerji kaçaklarını tamir eder. 

 

•Daha pozitif, enerjik, özgün ve yaşam dolu bir birey olmanıza büyük ölçüde destek verir.

 

•Seçimlerinizdeki kararsızlığı giderir. En doğru ve hızlı şekilde karar vermenizi sağlayacak yöntemleri ve bu kararı almanızı kolaylaştıracak medite halini kazanmayı öğretir.

 

•Hedefler ile duygular arasındaki bağın farkındalığı güçlenir. Bu sayede kendiniz için en doğru hedefi koyar ve ilerlersiniz.

 

•Kaygı bozukluğunun sebeplerini incelemenize gerek kalmaksızın size o stresli anlardan nasıl çıkacağınıza dair yöntemler sunar.

 

•Alma / verme dengenizi yeniden güçlü bir şekilde kurmanızı sağlar.

 

•Hayatta çeşitli personalar içinde (yönetici-çalışan-öğrenci-arkadaş-sevgili-eş-ebeveyn...) hareket eden sizleri, bu kutuların her birinde daha samimi, içten, güçlü ve özgüvenli bir ruh haliyle hareket edeceğiniz bir bilince yükseltir.

bottom of page