top of page
Ses Banyosu & Yin Yoga

Yin Yoga bildiğiniz üzere 5000 yıllık Yoga disiplininin sakinliğe ve esnekliğe  davet eden bir parçası. Ses Banyosu ise Tibet çanakları, kristal kaseler, gonglar ve şaman davullarıyla çakraları (enerji merkezlerini) hizalayarak, her türlü zihinsel ve bedensel rahatsızlıkta iyileştirici destek sunuyor. Enerji alanları sağlıklı olunca kişi de kendi bedeniyle olan bağlantısını iyi kurabiliyor, özgüvenini, değerini ve öz şefkatini geliştirebiliyor.

 

Yin Yoga var olan beden enerjimizi de dengelemede destektir. Yin’in şifalı gücü ile kasları, tendonları, bağ dokuları ve ulaşılması çok kıymetli olan fasyayı direk etkileyip hızla canlandırmak, sizi daima bebek gibi tazeler. Klasik Yin Yoga’dan farklı olarak Ses Banyosu & Yin Yoga, çalışmada odak noktanızın kendiniz dışında başka yerlere kaymasını engellemekte, böylelikle daha derin bir gözlem ve şifa fırsatı yakalıyoruz.

  

Yin Yoga’nın hafifletici etkisi ile Ses Banyosu’nun şifasını bir arada almak isteyenler için her enstrümanın hedef aldığı ses aralığı ve  beden bölümleri ile çalışmak üzere, size özel bir yoga serisi hazırladık. Derin bir gevşeme ve keskin bir iç görüş deneyimlemek işin davetlisin! 

 

Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan akıllı insanların yaptığı gibi, en iyi bildiğin yerden başla; “kendinden.”

 

Sevgiyle ve sağlıkla...

 

Tarih ve Mekan: 13 ve 18 Nisan 2019 / Tuva Sanat - Bağdat Caddesi Şube

bottom of page