top of page
Rebirthing Breathwork
Nefes

Nefes Terapi'nin resetleyici gücü ile tanışmaya hazır mısın?

Bu mucizevi araç bize net bir içgörü kazandırırken, sebebini bilmediğimiz fakat hayatımızda tıkanıklık yarattığını hissettiğimiz blokajlara da ışık tutar.

Daha özgüvenli ve özgür bir bilince geçmemizi sağlar. Başarı, değer, yeterlilik, onay vb. gibi konularda takıldığımız yaşam enerjilerini hızlıca olması gereken yere geri getirir. Kişiye otomatik pilottan çıkıp hayatın her alanında özgün ve kendisi gibi cevaplar verebilmesini sağlayacak gücü geri kazandırır.

 

Fiziksel seviyede ise Nefes Terapi, diyaframımızı aktif bir şekilde kullanmayı bize öğretir ve  tutulmuş, katılaşmış, oksijen seviyesi azalmış bölgelere temiz, yeni bir nefes gönderilmesini sağlar. Nefes farkındalığı ile yaşamayı keşfettikçe, şimdiki an’ın içine köklenebilme ve sarsılmaz hale gelme hali artar. Özgüven yükselirken  gelecekle ilgili daha güçlü öngörü kazanılır. 

İçerik: Kendimize dönüp, bizi rahatsız eden durumların bizdeki yansımalarına ışık tutacağımız bir koçluk çalışmasından sonra, yeni ve özgün ne istiyoruz? Bunlar belirlenip somutlaştırılır. Ardından isteklerimizin önündeki blokajların tespiti ve kaldırılması için Nefes Seansına geçilir. Seansın ardından uzun bir shavasana ile ruh-beden dengesi sağlanır. 

Tüm etkinlik toplam üç saat sürmektedir. Rahat kıyafetler ve bir defter kalemle gelmeniz önerilir. 

Bu etkinlikte bize destek verecek olan Nefes Koçlarımız:

Nilay Olcay
Fahrettin Gökbaş

Özlem Akgüneş

bottom of page